Zapisz się do newslettera i skorzystaj z 5% rabatu.
Będziesz na bieżąco z naszymi informacjami i ekskluzywnymi promocjami.

Historia drewnianego kranu
o mosiężnym sercu

Mieszkam teraz w przytulnej łazience. Wokół mnie jest kamienna misa umywalki. Kiedy troszkę wyciągnę szyję, widzę mojego kolegę – stoi nad wanną. Kiedyś byliśmy drzewami, ale teraz wypełniamy misję specjalną: mamy sprawiać, aby to pomieszczenie było ciepłe, przytulne i ekskluzywne. Czasami, gdy przychodzą goście, słychać okrzyki: „Drewniany kran w łazience? Tak blisko wody?”

Dziwi mnie, że nie wiedzą, że woda i drzewa zawsze były razem. Wikingowie w drewnianych łodziach przemierzali tysiące morskich mil, a jesiony, brzozy i topole najpiękniej szumiały nad leśnymi strumykami i pod strugami ulewnych deszczów. Tak, tak, ludzie zapomnieli, że woda i drzewa to nierozłączna para.

Ludzie nie wiedzą czegoś jeszcze: My wszystkie, drewniane krany, mamy mosiężne serca. Dzięki mosiądzowi woda w nas szumi i spływa wąskim strumyczkiem do kranu i umywalki. A drewniana pokrywa na zewnątrz? Cóż, drewniany płaszcz to ozdoba naszego arystokratycznego rodu. W ten sposób się wyróżniamy jako służba tych, dla których najważniejszy jest styl i komfort.

Kiedyś staliśmy w cieniu ogromnych dębów, a dziś przypominamy o ciszy i spokoju lasu w Twojej łazience. Odkręć kurek i wsłuchaj się w szum drzew. Posłuchaj jak bije mosiężne serce. Serce drewnianego kranu.

Małgorzata Abassy
www.bajkoweseminaria.pl

Poznaj nasze produkty